Зручніше в додатку

Встановити
Нові Мартиновичі

Продаж житлової нерухомості від власника у Нові Мартиновичі

Знайдено 2 оголошення

Як HataHub перевіряє оголошення

У перевірених оголошеннях особу автора та право власності підтверджено.

Дія

Особа автора

Підтверджено через Дію

Право власності

Звірено з держреєстром

Жива зйомка

За наявності

Звірено GPS і дату зйомки

Агрегатор
13 684 $
Будинок, Нові Мартиновичі: цегляні стіни
3 кім.120 м²
Нові Мартиновичі, Полтавська обл.
Агрегатор
12 000 $
Будинок, Нові Мартиновичі: гараж із підвалом, 53 сотки, торг можливий
2 кім.86.2 м²
Нові Мартиновичі, Полтавська обл.

Купівля житлової нерухомості у Нові Мартиновичі

Придбати житло у Нові Мартиновичі на HataHub можна напряму у власника, без посередників і прихованих комісій. Зараз у видачі 2 оголошення.

Будинок: 120 м², 3 кімнати, 1 поверх, ціна 13 684 $. Будинок: 86,2 м², 2 кімнати, 1 поверх, ділянка 53 сотки, ціна 12 000 $. Найсвіжіше оголошення датоване 8 вересня 2026 року. Найближче велике місто: Черкаси, приблизно 105 км по прямій.

Усі об’єкти на цій сторінці розташовані в Полтавській області. У перевірених оголошеннях HataHub особу автора підтверджено через Дію, а право власності звірено з державним реєстром прав на нерухомість. Оголошення з розділу «Агрегатор» ще не пройшли ці перевірки. Позначка «Жива зйомка» окремо показує, що GPS-координати зйомки звірено з адресою об’єкта.

Фільтри за ціною, площею і кількістю кімнат звужують видачу до потрібного, а збережені пошуки повертають до знайденого. Поблизу такі оголошення є також у населених пунктах Линовиця, Журавка, Пирятин та Сухоярівка. Коли умови узгоджені, угоду оформлює нотаріус, як вимагає закон.

Як це працює

  1. 1

    Задайте параметри пошуку: тип нерухомості, бюджет і район у Нові Мартиновичі.

  2. 2

    Перегляньте оголошення від власників із реальними фото та цінами.

  3. 3

    Зв'яжіться з власником напряму, щоб уточнити деталі та документи.

  4. 4

    Організуйте перегляд і перевірте об'єкт особисто.

  5. 5

    Завершіть купівлю-продаж у нотаріуса. Право власності вже підтверджено за державним реєстром, а особу власника ідентифіковано через «Дію».

Часті запитання

Ні. Ви купуєте напряму від власника, без комісії посередників і перекупників. Це зменшує кінцеву вартість і робить угоду прозорою.

Право власності перевіряється автоматично за державним реєстром, а особу власника підтверджує «Дія». Так ви від початку маєте справу зі справжнім власником, а не з посередником, і ризик натрапити на шахрая мінімальний.

Так. На HataHub продавці виставляють нерухомість самостійно, тому ви ведете перемовини напряму, без агентської комісії.

Порівняйте ціну за квадратний метр, стан об'єкта та документи. Право власності вже перевірене за державним реєстром прав на нерухомість. Якщо оголошення має позначку «Жива зйомка», GPS-координати зйомки також звірено з адресою об’єкта.

HataHub надає перевірене оголошення та прямий контакт із власником без посередників. Саму купівлю-продаж сторони оформлюють у нотаріуса особисто, як вимагає закон. Право власності при цьому вже підтверджено за державним реєстром, а особу власника перевірила «Дія», тож на угоду ви йдете без сюрпризів.

Популярні пошуки

Корисне перед купівлею

Усі матеріали